Новини

Гаївки на парафії

На провідну неділю, підтримуючи українські традиції, ТМТ Богослов організував гаївки.Діти мали можливість розважитися та духовно збагатитися. Дякуємо всім, хто взяв участь та чекаємо вас на “Веселих канікулах з Богом”.

Парафіяльна Хресна Дорога

29 березня відбулася Парафіяльна Хресна Дорога.
Дякуємо о. пароху Івану і ТМТ Богослов за організацію та проведення, а також всім парафіянам, які долучилися до цієї Хресної дороги.

Реколекції на парафії

22-24 березня на парафії відбувалися реколекції на тему Покаяння за участі о.і. Іллі – настоятеля Свято-Успенської Унівської Лаври. Щиро вдячні отцеві, що приділив такий дорогоцінний час. Ми дуже цінуємо це, і з великим задоволення знову чекаємо його в гості.

Хресна дорога на                          парафії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

………………………………………………………….

Тернополянка розповіла, як це – бути дружиною священика

Пані Леся Козій — саме така: лагідної вдачі й щира, та водночас дисциплінована й стійка у власних переконаннях. Вона працює інженером на кафедрі комп’ютерно-інтегрованих технологій в Тернопільському технічному університеті ім. Івана Пулюя, основне ж її покликання — дружина священика.

— Я є дружиною отця Івана Козія, пароха церкви Св. Івана Богослова, що в Тернополі на проспекті Злуки, — розповідає пані Леся. — За 26 років подружнього життя виростили трьох дітей — Іру (25 років), Богдана (23 роки)  і Олега-Івана (13 років). Віднедавна вже тішимося онуками Максимчиком і Матвійчиком. Отож наша сім’я доволі велика, а найголовніше — міцна і дружна. А ще нам дуже пощастило, що з нами живе мама, бабуся і прабабуся Теодозія. Вона завжди зустрічає усіх усмішкою, вислухає, допоможе доброю порадою.

Найприємніші миті — коли уся родина збирається разом.

— Уже доброю традицією в нашій родині є «недільний день вареників», — усміхається пані Леся, — коли всі збираємося за обіднім столом. Ці години спілкування наповнюють серце особливими радісними відчуттями.

Хоча час Великого посту — це передусім час молитви і час роздумів про муки Христові, бо вони торкаються нашої душі найсильніше і спонукають до покаяння, не потрібно забувати і про піст тілесний, коли ми відмовляємося від того, що нам подобається: трохи менше дивимося телевізор, менше сидимо за комп’ютером, відмовляємося від певних видів їжі, від гучних забав і т. д.

………………………………………………………….

Свята літургія з отцем Ігорем

26 лютого 2017 року на парафії святого апостола Івана Богослова відбулася перша урочиста літургія о. Ігора Якова Світового .  Отець подякував Богові і тим хто був поряд на дорозі до його священства та попросив присутніх про молитву.

 

 

 

………………………………………………………….

ПРИЇЗД МИТРОПОЛИТА ВАСИЛІЯ СЕМЕНЮКА

     Цієї неділі до нас на парафію завітав преосвященний Митрополит Василій Семенюк. Об 11.00 була архиєрейска Служба Божа .

     По закінченню Архієпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський передав подяку, для Панцьо Івана Івановича від святішого Папи Франциска, за його добре серце, великий внесок у благодійність та розбудову церкви.